Desserts
-
Banana bread

- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Carrot cake

- Regular price
- $5.25
- Regular price
-
- Sale price
- $5.25
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.25
- Regular price
-
- Sale price
- $5.25
- Unit price
- per
Sold Out -
Scones

- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Banana double chocolate bread

- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
New York cheese cake with organic raspberry topping

- Regular price
- From $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $8.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Queen Elizabeth Cake

- Regular price
- $5.25
- Regular price
-
- Sale price
- $5.25
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.25
- Regular price
-
- Sale price
- $5.25
- Unit price
- per
Sold Out -
Brownies

- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Strawberry & Rhubarb pie

- Regular price
- $60.00
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $60.00
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Date tiles

- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Jamaica Blue Mountain Gourmet Coffee

- Regular price
- $54.00
- Regular price
-
- Sale price
- $54.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $54.00
- Regular price
-
- Sale price
- $54.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Pecan Pie

- Regular price
- $60.00
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $60.00
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Bûche au chocolat

- Regular price
- From $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out











